Тепер на розгляду документів, поданих в столиці РФ, витрачається не більше 48-ї години.

Спочатку планувалося ввести цю процедуру з 1 листопада. На це число випав вихідний у Франції, тому зміни вступили в силу на наступний день.

Генеральний консул Франції в Росії Марк Седій уточнив, що для документів, поданих в інших містах РФ, до двох діб потрібно додати строки пересилання документів до столиці і назад. Нагадаємо, що сьогодні віза до Франції ставиться в 17 візових центрах, розташованих в різних містах РФ.

Керівники туристичних організацій позитивно відреагували на нововведення. Туроператори уточнили, що консульство Франції зайнялося прискореної видачею віз ще 2 тижні тому. Особливо це добре виявилося для жителів столиці. Саме в ній видається приблизно 2/3 віз в цю європейську країну.

Експерти вважають, що це краще позначиться на потоках туристів. Тепер вони зможуть бронювати подорожі за кілька днів. Для тих, хто до сих пір не мав візи до Франції, тепер часто дається на 180 днів. А мали її раніше, тепер віза видається від року до п’яти років.

Туроператори додали, що попит на подорожі до Франції традиційно високий для поточного сезону. Клієнти бронюють тури на початок весни наступного року. Аналітики вважають, що зниження терміну розгляду документів на отримання візи в першу чергу торкнеться тих, хто приймає рішення про поїздку або переліт в останній момент.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here