Як тільки поїздка закінчується, ваш залізний кінь сам стає джерелом багатьох проблем – гараж, ремонт, транспортний податок, страховка і так далі. Прокат або оренда автомобіля вирішують такі проблеми лише частково. Оптимальне рішення – каршерінг!

Це поняття ще не міцно увійшло в російську мову, але сенс вже має точний і має на увазі короткострокову оренду автомобіля в місті. Щоб скористатися послугою, не потрібно особисто звертатися в агентство, бюро або якийсь спеціальний каршерінговий центр. Досить завантажити на мобільний телефон спеціальний додаток, або зареєструватися на сайті каршерінговой компанії. Відправивши свою фотографію, копії паспорта та водійських прав ви отримаєте логін і пароль.

Головна «фішка» послуги – бронювання, взяття і повернення машини автоматизовані, тобто всі дії відбуваються через додаток у вашому мобільному телефоні.

Картинка на екрані покаже вам на карті, де знаходяться всі вільні на даний момент автомобілі. Вибираєте найближчий, знаходите його, відкриваєте з телефону одноразовим паролем, який вам повідомлять по СМС, і, власне, все. Ключ вже в машині, ви можете сідати і їхати.

Природно, їхати ви будете не безкоштовно, та й шукати машину теж. З того моменту, коли ви замовили послугу, і до того, як ви її відкриєте, вам нараховуватимуть плату в режимі «очікування», в Москві це зазвичай 2,5 рубля за хвилину, при цьому на пошук машини відводиться 20 хвилин. У поїздці буде нараховуватися плата в середньому 8 рублів за хвилину (залежить від оператора). Тариф включає і оплату внеску ОСАГО. Що стосується КАСКО, то їзда з такою страховкою обійдеться трохи дорожче, 10-11 рублів за хвилину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here