Розробка безпілотних літальних апаратів має на увазі не тільки те, наскільки добре безпілотник буде триматися в повітрі, а й те, наскільки безпечними будуть зліт і посадка пристрою. І недавно авіаконцерн Airbus протестував систему автоматичної посадки для однієї з найбільш просунутих літаючих лабораторій H225.

Нова технологія отримала назву Eagle (Eye for Autonomous Guidance and Landing Extension – обладнання візуалізації автономного управління і посадки). Вона покликана об’єднати в собі всі функції обробки зображення і аналізу даних про оточуючих об’єктах, інформуючи екіпаж або наземний центр управління польотами про ситуацію при посадці. Eagle успішно пройшла випробування на багатоцільовий вертольоті моделі H225 під управлінням пілота. Результат показав, що автопілот пристрою здатний розпізнати наземний об’єкт розміром з кавун з висоти 3,2 кілометра. Крім цього, система здатна відстежувати переміщення об’єктів щодо вихідних точок і коригувати курс відповідно до цього.

Система Eagle розроблена таким чином, щоб їй можна було користуватися як в якості допоміжної функції, так і інтегрувати її в будь-яку систему автономного управління літальними апаратами. В майбутньому Airbus якраз планує провести серію випробувань для того, щоб з’ясувати, як поведе себе автопілот без контролю з боку людини.

Eagle, як очікується, буде використовуватися для повітряних суден, задіяних в пошуково-рятувальних операціях, в місцях надзвичайних ситуацій і для приватних авіаперевезень. Крім того, вона здатна полегшити роботу пілотів вертольотів в міських умовах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here