Компанія Bell повідомила, що розроблений нею конвертоплан V-280 Valor здійснив свій перший політ. В ході випробувань були протестовані поворотні гвинти та інші вузли апарату. Розробники заявили, що V-280 відмінно впорався із завданнями і, крім того, здатний літати в два рази швидше звичайних вертольотів.

Мітч Снайдер, президент компанії, повідомив, що пишається досягнутими результатами і сподівається, що його компанія продовжить співпрацювати з армією США – це дозволить Bell завершити роботу над конвертопланів, який дозволить виконувати широкий спектр завдань.

Розробкою конвертоплана Bell займається за підтримки Lockheed Martin і ще цілого ряду компаній, що спеціалізуються на виробництві авіаційної техніки. V-280 Valor є модифікованою і поліпшеною версією конвертоплана V-22 Osprey.

Відмінності Valor полягають не тільки у використанні менш дорогих і більш легких композитних матеріалів при виготовленні корпусу і окремих деталей, але і в істотній модернізації всієї конструкції. Так, за рахунок перенесення двигунів до фюзеляжу, розробники змогли змусити літати Valor навіть на одному двигуні.

Конвертоплан V-280 розрахований на управління двома членами екіпажу, здатний перевозити до 5,5 тонн вантажу і може бути використаний для перевезення людей, в кузов апарату вміщається до 14 осіб. Бойова дальність V-280 становить 1500 кілометрів, а максимальна швидкість – 520 кілометрів на годину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here