Ми неодноразово розповідали вам про те, що корпорація Microsoft запустила ініціативу Mixed Reality Initiative, в рамках якої спробувала створити загальний стандарт сумісних з операційною системою Windows 10 VR- і AR-пристроїв. Відразу після цього кілька великих виробників електроніки анонсували власні гарнітури змішаної реальності. Одним з них стала компанія Acer, продажу шолома якої стартували в Росії сьогодні.

Гарнітура Acer Windows Mixed Reality поєднує в собі доповнену і віртуальну реальність. Вона оснащена двома 2,89-дюймовими дисплеями з роздільною здатністю 1440 х 1440 пікселів кожен (загальна здатність 2880 х 1440), щільністю точок 706 ppi і підвищеною частотою оновлення картинки в 90 Гц. У комплекті з гарнітурою йдуть два бездротових контролера, що дозволяють відслідковувати руху ваших рук в просторі. Обидва контролера обладнані декількома кнопками і сенсорною панеллю. Якщо ж ви прихильник більш традиційних схем управління, ніщо не заважає вам використовувати гарнітуру з звичними мишею і клавіатурою або ж зовсім взяти в руки геймпад.

«Змішана реальність відкриває принципово нові можливості для сфер розваг, освіти і роботи, – зазначає Дмитро Кравченко, генеральний директор Acer в Росії. – Потенціал використання пристрою полягає в унікальному досвіді інтерактивності і занурення у віртуальні світи, а також величезній різноманітності контенту, який зараз активно створюється. За VR-технологіями майбутнє, і ми раді запропонувати Acer Windows Mixed Reality російським користувачам ».

Пристрій вигідно відрізняється від конкурентів в особі HTC Vive і Oculus Rift тим, що йому не потрібні зовнішні камери або лазерні датчики для відстеження переміщень користувача в просторі. Всередину гарнітури вмонтовані дві камери і кілька датчиків, що дозволяють здійснювати позиціонування за принципом in-out, тобто зсередини назовні. Шолом сумісний з комп’ютерами під управлінням операційної системи Windows 10 з встановленим оновленням Fall Creators Update. З комп’ютером його з’єднує 4-метровий кабель з двома коннекторами: USB і HDMI. При цьому користувач відчуває себе досить комфортно, тому що пристрій важить всього 530 грам і має максимально відкриту конструкцію, практично не відчутно допомагає тиску на особу і голову.

Хочеться відзначити, що співробітники редакції Hi-News встигли випробувати гарнітуру на собі ще на минулій виставці «ІгроМір 2017». Враження від використання пристрою у нас залишилися дуже приємні, так як воно практично не відчувається на голові, а контролери рухів комфортно лежать в руках і точно відслідковуються в просторі. Програми та ігри для Acer Windows Mixed Reality доступні для завантаження в магазині додатків Windows Store, а також в ігровому сервісі Steam. На сьогоднішній день з пристроєм сумісні тисячі різних тайтлів, і це число продовжує постійно зростати. Новинка доступна до покупки в магазинах мережі «М. Відео» за рекомендованою ціною 35 990 рублів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here