Серед розробників різної пілотованої техніки розпалюється справжня битва за те, хто раніше випустить надзвуковий літак, який отримає масове поширення. І ось недавно один з найбільших виробників в особі Lockheed Martin приєднався до цієї гонки зі своїм новим проектом надзвукового бізнес-джета.

Компанія Lockheed Martin в рамках нового проекту співпрацює з компанією Aerion, а новий літак отримає назву AS2. Основний інновацією при виробництві літака стане конструкція з трьох двигунів, два розташовані під крилами літака, третій – в хвості. Таке розташування позитивно вплине як на швидкість, так і на аеродинаміку майбутнього авіалайнера. Варто зауважити, що таку конструкцію інженери Lockheed Martin представили ще в 2014 році, але лише зараз вона знайшла гідне застосування. Крім цього, салон літака буде виконаний за всіма стандартами, відповідним преміум-сегменту, а на політ з Лос-Анджелеса в Сідней, по завіреннях творців, у авіалайнера піде всього 2 години.

Співпраця з Aerion було не випадковим. Справа в тому, що ця компанія є одним з лідерів ринку в конструюванні аеродинамічних корпусів, що дуже важливо для будь-якого повітряного судна. Aerion довгий час співпрацювала з такими компаніями, як GE Aviation і Airbus, а плід співпраці з Lockheed Martin в вигляді AS2 повинен вийти на ринок не пізніше 2023 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here