Вид на проживання на Мальті при покупці нерухомості у двісті сімдесят п’ять тисяч євро. (На острові Гозо і півдні Мальти мінімальна сума – € 220 тис.).

Купівля протягом року власного нерухомого майна є невід’ємною умовою для ВНЖ Мальти https://immigrationtomalta.com/.

Якщо ви маєте намір зняти житло для себе і своєї сім’ї на півночі і в центрі Мальти, тоді сума орендної плати не повинна бути нижче: € 9 600 на рік. У той час як на острові Гозо або південній частині республіки – € 8 600.

Придбання об’єкта нерухомості обійдеться у двісті сімдесят п’ять тисяч євро. (На острові Гозо і півдні Мальти мінімальна сума – € 220 тис.).

Супутні вимоги:

Медична страховка обов’язкова для всіх учасників програми.
Внести адміністративний збір в шість тисяч євро (оренда або покупка нерухомості в південній частині республіки – п’ять з половиною тисяч євро).
Вчасно (щороку) оплачувати прибутковий податок в розмірі п’ятнадцять відсотків (п’ятнадцять тисяч євро мінімум).
Примітно, що строгих вимог щодо термінів перебування в країні не передбачено. Ви можете подорожувати по країнах Шенгену в будь-який зручний для вас час, але не більше 183 днів в році, або перебувати цілий рік у себе на батьківщині.

Етапи отримання ВНЖ:

Компанія Immigration to Malta готова запропонувати вам просту схему. Для співпраці необхідно пройти 4 етапи:

Укладення договору з Immigration to Malta. Це не відніме у вас багато часу – весь процес від “А” до “Я” не займе більше 1 дня. Для цього вам знадобляться лише копії закордонних паспортів (свій або членів сім’ї, якщо є в цьому необхідність). Ви можете приїхати до нас в офіс або ж ми можемо вирішити це питання дистанційно.

Підготовка документів до подачі займе близько 7 днів. Наша компанія бере на себе переклад документів, ставимо штамп «Апостиль» та складаємо мотиваційний лист.

Перевірка на благонадійність уповноваженими органами Мальти. Цей етап займає від 30 до 90 днів. Можливо буде необхідності пройти співбесіду з відповідними представниками.
Отримання ВНЖ займе всього 7 днів. Після присвоєння статусу, протягом 1 року слід в обов’язковому порядку пред’явити договір про придбання нерухомого майна. За підсумком вам надано бажаний вид на проживання на Мальті з особливим статусом по податках

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here