Tag der Luftfahrt 24-6-17

П’ять зірок Skytrax – найвища оцінка в рейтингу компанії і в авіаційній галузі в цілому. Її отримують тільки авіаперевізники, відповідні ряду критеріїв: трансферний сервіс, якість обслуговування клієнтів в аеропортах і літаках, якість харчування на борту, доставка багажу, наявність на борту розваг та інтернету, продаж товарів Duty Free в літаку, зручність пасажирських крісел, знання персоналом іноземних мов та інше. Експерти Skytrax оцінюють близько 800 параметрів.

Lufthansa стала десятою авіакомпанією, яка була удостоєна п’яти зірок Skytrax, поряд з сінгапурської Singapore Airlines, катарської Qatar Airways, гонконгської Cathay Pacific Airways, китайської Hainan Airlines, південнокорейської Asiana Airlines, японської ANA All Nippon Airways, тайванської EVA Air, індонезійської Garuda Indonesia і Etihad Airways з ОАЕ.

Що стосується російських авіаперевізників, «Аерофлот» володіє чотирма зірками Skytrax, S7 Airlines – трьома, а «Росія» – двома.

Міжнародна компанія Skytrax визнана найбільш авторитетної в світі за оцінкою якості послуг авіакомпаній і аеропортів.

Незрозуміло, як міг бути присвоєно такий авіакомпанії як Lufthansa вищий бал за описаними вище критеріям, коли багато авіапасажири, які користувалися її послугами, вважають якість її обслуговування і пропонований сервіс на борту літака на міжнародних рейсах набагато нижче рівня обслуговування, ніж в російській авіакомпанії «Аерофлот» .

Так, наприклад, буквально на днях, 3 грудня, Lufthansa скасувала менш ніж за добу рейс LH1027, 03.12.2017 з Франкфурта в Москву, повідомивши про його скасування тільки у вигляді листа на електронну пошту вже після того, як багато людей вже зареєструвалися на цей рейс і мали посадочні талони на руках. Lufthansa пересадила всіх пасажирів, на свій розсуд, на інші рейси авіакомпанії і повідомила про це за фактом, не запитавши про зручність або незручність для самих авіапасажирів. Оскільки багато пасажирів дізналися про це тільки напередодні ввечері, то оперативно що-небудь змінити (змінити рейс) вони вже не змогли: додзвонитися ні в російську службу підтримки авіакомпанії, ні в службу підтримки Lufthansa в країнах перебування було неможливо (години роботи представництв авіакомпанії Lufthansa обмежені ), там просто не брали трубку.

Посадка на літаки авіакомпанії Lufthansa проводилася в аеропорту Франкфурта способом перевезення авіапасажирів на Перон автобусах до авіалайнера. Автобуси були забиті пасажирами до відмови, як оселедець в жерстяній банці. Проїхавши 15 хвилин до літака, автобуси стояли, набиті пасажирами ще хвилин 10 біля лайнера, чекаючи команди відкрити двері для посадки в літак. На вулиці -1 градус за Цельсієм, йшов сніг. Змерзлі пасажири в незігрітими автобусах з валізами і сумками весь цей час стояли в битком набитих автобусах.

Зверніть увагу, це сервіс авіакомпанії Lufthansa на міжнародному рейсі.

Компановка і розмір крісел в салоні бізнес-класу на коротких і середніх маршрутах авіакомпанії Lufthansa точно така ж, як і в салоні економ-класу, – тримісна, тільки трохи більше спереду місця для ніг. Середнє місце завжди залишається порожнім, тобто квитки на середні місця в тримісній компановке крісел не продають. Ну, і хоча б є шторка, яка відокремлює салон бізнес-класу від економ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here